X2350 Ekskavatör Tartıları

Trimble LOADRITE X2350, yük izleme ve gerçek zamanlı malzeme hareketi görünürlüğü aracılığıyla, toplu nakliyat ve diğer yükleme işlemlerini optimize etmeye yardımcı olan verimli bir ekskavatör tartma sistemidir. X2350 ile, operatörleriniz yükleme performanslarının mükemmelliği konusunda daha yetkin ve kendinden daha emin hareket eder.

Malzeme hareketi izleme özelliği sayesinde yükek verimlilik sağlanır. Opsiyonel raporlama yazılımı ile artık herhangi bir zamanda herhangi bir mobil cihaz veya web tarayıcısı üzerinden yükleme verisine gerçek zamanlı erişilebilir.

Bilgi Yönetimi

X2350, InsightHQ dahil olmak üzere çevrimiçi veya çevrimdışı raporlama seçenekleriyle bilgi yönetimini kolaylaştırır, böylece verilerinize bir PC veya mobil cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Kabin içi yazıcı, ham veri dışa aktarma veya önceden biçimlendirilmiş / özel raporlar arasından seçim yapın

Hareket özgürlüğü

Tüm LOADRITE ekskavatör tartım cihazları, herhangi bir seviyede veya tezgahta serbestçe çalışabilmeyi sağlayan ayarlanabilir bir tartı bölgesi sunar. Dönüş esnasında tartım gerektirmeyen dinamik tartım uygulamaları için 2 boyut sistemini seçin. Operatörünüz hareket özgürlüğü istediğinde X2350-3 boyutlu’yu seçin.  X2350-3 boyutlu, eğim ve dönüşün yanı sıra isteğe bağlı kova açısını da telafi eder.

LOADRITE’e güvenin

LOADRITE tartım cihazları, her yıl dünya çapında binlerce makineye yetenekli montajcılar tarafından kurulmaktadır. Yerel LOADRITE satıcınız cihazınızı kuracak, kalibre edecek ve kullanımı konusunda sizi eğitecektir. Tümü 1 yıllık parça ve işçilik garantisi ile desteklenmektedir.