Özellikleri ve Avantajları

Günümüzün inşaat alanındaki problemlerini çözmek için saha yöneticileri, kağıt üzerindeki planın verebileceğinden daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktadır. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay Trimble SitePulse Sistemi, saha yöneticilerine aynı 3 boyutlu inşaat yapılabilir modellere, GNSS konumlandırmasına ve şantiyelerde inşaat eksperleri, sınıf kontrolörleri ve makine operatörleri tarafından kullanılan gerçek zamanlı dijital bilgilere erişim imkanı sağlamaktadır.

Saha yöneticileri SitePulse Sistemini kullanarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilir:

  • Doğru belgelerle güçlendirilmiş kararları daha hızlı karar alma
  • Basit konumlandırma görevlerini yerine getirerek araştırmacının bağımlılığını azaltma
  • Karar verme aşamasını desteklemek için güncel verilere erişim sağlama
  • Üretimi artırma, yeniden çalışmayı azaltma ve çalışma kalitesini belgeleme
  • Şantiyede daha fazla insanı birbirine bağlayarak saha ve ofis arasındaki iletişimi geliştirme

SitePulse, saha yöneticilerini, operatörleri ve ofisi aynı sayfada tutar.

SitePulse Sisteminin Bileşenleri

Trimble Sitepulse Yazılımı– özellik konum bilgilerine erişme, ilgi alanlarına gitme, sorunları kontrol etme, temel ölçüm görevlerini gerçekleştirme ve bilgileri gerçek zamanlı olarak ofisle senkronize etme.

Saha Tablet Seçenekleri – gelişmiş bağlantı seçeneklerine sahip sağlam bir  Android cihazı seçin.

Alıcı Seçenekleri – SPS585 GNSS Akıllı Anten, saha yöneticileri için tasarlanmış hafif, ekonomik bir kompakt alıcıdır. Daha yüksek seviyede hassasiyet gerektiren uygulamalar için, yükleniciler ayrıca yüksek doğrulukta bir Trimble SPS986 GNSS Akıllı Anten seçme seçeneğine de sahiptir.

Saha Yöneticilerinin Bağlanması

Trimble Bağlı Saha çözüm portföyünün bir parçası olan, SitePulse’ın içeriği:

  • Kablosuz Veri Senkronizasyonu – Veri dosyalarının sahadan alınma ve sahaya sunulma süresini ve maliyetini ortadan kaldırın. Saha ve ofis arasında tasarım değişiklikleri ve raporlar kablosuz olarak gönderilebilir.
  • Sanal Referans İstasyonu (VRS) ağları ve Trimble İnternet Baz İstasyonu Servisi (IBSS) – Sahada baz istasyonu olmadan internet üzerinden daha geniş bir aralıkta yapılan yayın düzeltmeleri.

Saha Yöneticileri için Tasarlanmıştır.

Basit, sezgisel bir arayüzle, SitePulse, bir araştırma altyapısı olmayan inşaat yöneticilerine yönelik olarak hazırlanmıştır. Yazılım, Trimble Saha Tableti veya üçüncü tarafa ait bir Android tablette çalışır ve yüklenicilere ihtiyaçlarını ve bütçelerine en uygun donanım platformunu seçme esnekliği sağlar. Çok yönlü ve kompakt Trimble SPS986 GNSS Akıllı Anten ile eşleştirilen SitePulse Sistemi, saha yöneticileri için ideal bir çözümdür.

Entegre

SPS585 GNSS Akıllı Anten

Çok yönlü, kompakt ve uygun fiyatlı SPS585, hem denizcilik hem de inşaat uygulamaları için ideal giriş seviyesi Trimble alıcıdır