Güçlendirilmiş CCS900

Trimble CCS900 Sıkıştırma Kontrol Sistemleri, fazla sıkıştırma ile sonuçlanan gereksiz geçişleri azaltırken sıkıştırma işlemini doğru bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olur.

Uygun olmayan malzemelerin ve gizli engellerin erken tespiti, inşaat sürecinin daha maliyetli aşamalarından önce kazılabilir ve yeniden düzlenebilir veya sıkıştırılabilir. Sıkıştırma sonuçları, proje sonunda analiz ve dokümantasyon çıktılarının oluşturulması için kaydedilir ve saklanır.

Kolay CCSFLEX

Toprak Kompaktörleri için Trimble CCSFlex geçici kurulumlara veya kiralık makinelere yönelik ideal çözümdür. CCSFlex “muhafazalı” sistem, toprak kompaktörleri için geçiş sayısı eşleştirmesi sağlar ve kullanımı kolaydır; GPS ana istasyonu ve 3 boyutlu tasarım verileri olmadan kullanabilirsiniz.

Sıkıştırma İzleme

Denetçiler ve kalite yöneticileri, opsiyonel kabin içi yazıcıyı veya Trimble’ın web tabanlı VisionLink filo, varlık ve üretkenlik çözümünü kullanarak sıkıştırma faaliyetlerini izleyebilirler.

VisionLink 3 Boyutlu Proje İzleme aboneliği aşağıdakiler için kullanılabilir:

  • Tüm alan ve tüm malzeme katmanlarında geçiş sayılarını ve Sıkıştırma Ölçüm Değerlerini (CMV) sürekli olarak izleme
  • Test başarısını geliştirme, tekrar çalışmayı azaltma ve devam eden bakım maliyetlerini düşürme
  • Yakıt kullanımını ve makine süresini optimize etmek için aşırı sıkıştırmayı azaltma
  • Yüzey kalitesini ve kullanım ömrünü arttırmak için tek düze kaldırma, tutarlı geçiş sayıları ve hedef sıkıştırma ölçüm değerlerini sağlama

CCS900 ürününü, teknik özelliklerin hedef yoğunluğu veya geçiş sayısını gerektirdiği herhangi bir projede toprak sıkıştırma işlemlerinizi aşağıdakiler dahil iyileştirme amacıyla yükleyebilirsiniz:

  • Karayolu ve demiryolu inşaatı
  • Konut alanları
  • Ticari site inşaatı
  • Otoparklar
  • Açık spor sahaları

Trimble CCS900 Sıkıştırma Kontrol Sistemi, toprak sıkıştırma işlemlerinin iyileştirilmesi ve daha verimli bir yüzey tesviyesi için üstün bir sistemdir.  Aşağıdaki yapılandırmalarda kullanılabilir:

Tek GNSS

Bıçağın konumunu ve eğimini ölçer ve karmaşık tasarım yüzeylerinde kaba tesviye ve kütle kazısı için verileri tasarlamak üzere karşılaştırır

Çift GNSS

Dik yamaçlarda ve karmaşık tasarım yüzeylerinde kaba tesviye ve kütle kazısı için tam konumu, çapraz eğimi ve bıçağın yönünü ölçer

Universal Total Station

Yüksek doğrulukta kaldırma ve katman kontrolü, malzeme yerleştirme ve izleme için veya GNSS’nin genel engeller nedeniyle ideal çözüm olmadığı işler için toplam istasyon tabanlı sistem

Entegre

VisionLink Unified Suite

Operasyonel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, VisionLink Unified Suite uygulamaları, maliyetleri azaltmanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabilir. VisionLink, üreticinizden bağımsız olarak filonuz için tek düze sağlık, konum ve verimlilik görünümü sunar.

Motor Greyderler için Tesviye Kontrolü

Daha az geçişli bitmiş zemin tesviye. Malzemeyi daha hızlı ve milimetrik doğrulukta yerleştirin. GCS900 ile greyderinizde maliyetleri minimumda tutacak ve daha iyi kar elde edeceksiniz.

Dozerler için Tesviye Kontrolü

Daha iyi bıçak kontrolü. Daha iyi çalışma hızı. GradeMax Plus ile sadece GCS900, daha yüksek kaliteli yüzeyleri, herhangi bir malzeme türünde %35-40 daha hızlı tesviye sağlar.