Kurulum Hizmeti, Eğitim ve Teknik Destek

Günümüzde rekabetçi olabilmeniz için, hem yüksek verimliliğe ve hem de yüksek yatırım getirisine ihtiyacınız vardır. SITECH Eurasia, proje müteahhitlerinin erişebileceği en güvenilir, sağlam ve eksiksiz inşaat teknolojisi sistemleri portföyü için başvurabileceğiniz adrestir. SITECH Eurasia deneyimli uzman personeli, işiniz için doğru teknoloji konusunda size tavsiyelerde bulunacak ve size danışmanlık hizmetleri, eğitim ve teknik destek sağlayacaktır.

SITECH Eurasia eğitimli, sertifikalı ve yıllara yayılan deneyime sahip servis teknisyenlerinden oluşan kadrosuyla tam donanımlı bir hizmet merkezine sahiptir. Geniş yedek parça stoklamamız sayesinde, çoğu tamir için hızlı teslim süreleri sağlayabiliyoruz.

SITECH Eurasia takımı, en büyük inşaat zorluklarınızı etkili biçimde çözmek için yenilikçi inşaat teknolojisinin nasıl uygulanacağını bilmektedir. Trimble® makine kontrol sistemlerini tüm ağır ekipman filonuza, Trimble’ın eksiksiz Connected Site™ çözümleriyle -Saha Konumlandırma Sistemleri, filo yönetimi yazılımı ve güçlü kablosuz ve İnternet tabanlı altyapı- birlikte uygulamanızda size rehberlik ederiz.

Trimble’ın saha çözümlerini projelerinizde kullanarak daha güçlü ve rekabetçi konuma gelir karınızı arttırırsınız. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun her projede kâr edin.

Yalnızca tek bir ortak, inşaat iş akışınızda devrim yapmanız için en geniş, en derin ve en gelişmiş araç, tavsiye ve destek setini sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.

Servis

Trimble’ın saha çözümleri, inşaat ekipmanları yönetimi servisi, yazılım ve internet tabanlı saha iletişim altyapısı ile iş makinalarında marka ve model ayrımı yapmadan, müteahhit ve yüklenicilerin ağır iş makina filolarına servis ve destek hizmeti verir.

SITECH Eurasia’nın deneyimli uzmanlardan oluşan ekibi, müteahhit ve yüklenicilere, uygun inşaat teknolojilerinin kullanımı konusunda danışmanlık yapar kişisel eğitim ve teknik destek verir. Trimble saha çözümleri ve makina kontrol sistemleri yetkili bayii olarak SITECH Eurasia müteahhitlerin, inşaat sektöründeki çeşitli zorlukları çözmelerine yardım etmek için inşaat teknolojisindeki gelişmeleri uygulanmasında uzmanlaşmıştır.

Destek

Anında servis taahhüt ederken en uygun yedek parça stoğu ile de arıza süresinin minimum olmasını sağlanır. Teknik desteğimiz daima bir telefon kadar yakındadır. Müşterilerimiz, konusunda uzman harita mühendislerimizden teknik destek alabilirler.

Onarım

En son teknoloji ve kalibrasyon aletleri ile makinalarınız üzerindeki bütün garantili ve garantili olmayan servisler fabrika çıkışı ayarlarına uygun bir biçimde yapılıp en uygun sürede tarafınıza geri verilir.

Trimble saha çözümleri ve Caterpillar Makina Kontrol Sistem ürünlerinin onarımı konusunda destek almak için bir servis teknisyeni ile konuşmak isterseniz sadece Trimble tarafından eğitilmiş teknisyenlerden ürün onarımı konusunda tam teknik destek alabilirsiniz.

Eğitim

Günümüz rekabetçi piyasasında bireylerin topluluğun içinden farkedilebilmeleri için profesyonel yeteneklere sahip olmaları önemlidir. GCS sistemli makinaların kullanımı, saha haritacılığı, takım şefliği, inşaat seviye (kot) kontrolü, harita çizim programları konularında her ne kadar deneyimli olsanız da SITECH Eurasia eğitim sertifikası harita ve inşaat sektöründe yeni kariyer fırsatları yaratabilir.

Eğitim, SITECH Eurasia’nın konusunda uzman harita mühendisleri tarafından operatörlere sahada birebir verilmektedir. Eğitimin sonunda operatörünüz Trimble Makine Kontrol Sistemi konusunda deneyim kazanacak ve başarılı adaylara kullanıcı sertifikası verilecektir.

SITECH Eurasia ile İletişim Kurun

SITECH Eurasia servis, destek ve diğer konular hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bize Ulaşın sayfasını ziyaret edin.