Toprak İşlerinizde Tahmini Hesaplamaları Bırakın

Trimble makine kontrol sistemleri işlerinizi tek seferde, referans kazıkları kullanmadan daha az kontrol, daha düşük maliyet ve daha az malzeme sarfiyatı ile daha hızlı bitirmenizi sağlar. Trimble makina kontrol çözümleri kendi maliyetlerini ortalama 3ay sonrasında çıkartmaktadır.

Ekskavatörler İçin Tesviye Kontrolü

Ekskavatörünüz için maksimum verimlilik.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Dozerler İçin Tesviye Kontrolü

Daha hassas bıçak kontrolü. Daha yüksek çalışma hızı. GradeMax Plus donanımlı GCS900, her tür malzemede yüksek kalitede yüzeyleri %35-40 daha hızlı elde etmenizi sağlar.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Motor Greyderler İçin Tesviye Kontrolü

Reglajı daha az geçişle bitirin. Malzemeyi daha hızlı ve hassas serin. Greyderinizde GCS900 bulunduğunda, maliyetleri minimumda tutar ve daha yüksek kârlar elde edersiniz.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Toprak Silidirleri İçin Sıkıştırma Kontrolü

Trimble Sıkıştırma Kontrol Sistemleri, daha verimli bir hatta gitmenize yardım ederek hedeflenen pas sayınıza ve yoğunluğa daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Kompakt Makineler İçin Tesviye Kontrolü

Kompakt ekipmanlarınızın kontrolünü, hızını ve esnekliğini maksimuma çıkarın. Artık mini makineleriniz maksimum verim anlamına gelebilir.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

DPS900 Kazık Çakma Sistemi

Karmaşık filo operatörü için endüstrinin ilk satış sonrası, arazi tabanlı, 3D kazık sistemi olan DPS900 Kazık Çakma Sistemi ile maksimum üretim ve gelir elde edin.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

DPS900 Sondaj Sistemi

Sondaj işlemlerinizin güvenliğini, doğruluğunu ve verimliliğini artırın. Tüm gün. Tüm gece. Ve neredeyse her koşul altında.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN