Özellikleri ve Avantajları

Kazıyıcılara yönelik olarak sunulan PCS900, işin özelliklerine bağlı olarak 3 Boyutlu tasarım modeli, SPS930 Universal Total Station ve makineye entegre sensörleri kullanarak sabit veya değişken derinlikte kazı gerçekleştirir.

3 boyutlu tasarımı, makine operatörüne ideal kot seviyesindeki, bu seviyenin üzerindeki veya altındaki alanları gösterir. Dijital tasarım işlevi ile gerçek tambur konumu ve eğimi karşılaştıran PCS900, kazıyıcı tamburunu, şerit çizgileri veya manuel ayarlamalar olmaksızın ideal derinlik ve eğimde kesim yapmak için otomatik olarak yönlendirir.

Kazıyıcınızda PCS900’ü kullanmak çeşitli avantajlar sağlar:

Daha Pürüzsüz Yüzey

  • Mevcut dalgalanmaları gidermek için değişken derinlikte ve eğimde kesim gerçekleştirin, böylece serim için daha pürüzsüz bir yüzey oluşturulur
  • Trimble Hot Swap teknolojisi, total station’lar arasında sorunsuz geçiş sağlar, bu nedenle tümsekleri yeniden kazımanız gerekmez.

Daha Kısa Şerit Kapamaları

  • Kamyonlar şerit çizgisi ve kazıklar tarafından engellenmeden daha verimli bir şekilde çalışabilir

Daha Az Makine Aşınması

  • Sadece gereken derinliğe kadar kesim yapılması sayesinde, makine daha az yakıt yakar ve daha az diş aşınması gerçekleşir.

Çıkarılacak Daha Az Malzeme

  • Atık malzemenin çıkarılması için daha az kamyon kullanılır ve böylece maliyet düşürülür

Daha Az Asfalt Kullanımı

  • Minimum derinlikte kazı gerçekleştirin ve son yüzey için daha az asfalt kullanın
  • Kazıyıcılara yönelik olarak sunulan PCS900, işin özelliklerine bağlı olarak bir 3B tasarım modeli, endüstri lideri SPS930 Universal Total Station ve makineye entegre sensörleri kullanarak sabit veya değişken derinlikte öğütme gerçekleştirir.
  • 3 boyutlu tasarımı, makine operatörüne ideal kot seviyesindeki, bu seviyenin üzerindeki veya altındaki alanları gösterir. Dijital tasarım işlevi ile gerçek tambur konumu ve eğimi karşılaştıran PCS900, kazıyıcı tamburunu, şerit çizgileri veya manuel ayarlamalar olmaksızın ideal derinlik ve eğimde kesim yapmak için otomatik olarak yönlendirir.

Entegre

Asfalt Sericiler için Serim Kontrolü

Daha iyi kar elde etmenin yolunu hazırlayın. Trimble Serim Kontrolü Sistemleri, daha düzgün bir yüzey oluştururken ve malzeme maliyetlerini düşürürken, serim üretiminizi hızlandırır.

SPS730 ve SPS930 Universal Total Station

Diğerlerine benzemez. Trimble Universal Total Station, hassas tesviye, serim, yığma ve saha ölçümleri bakımından doğruluk, menzil ve güvenilirlik alanlarında endüstride lider konumdadır.

Asfalt Kompaktörleri için Sıkıştırma Kontrolü

Tahmini yapılan çalışmaları sonlandırın, daha verimli bir şekilde çalışın, verimliliği artırın ve yakıt tasarrufu gerçekleştirin. Bu sayede ideal bir yüzey elde edilecektir.

SCS900 Saha Kontrol Ünitesi Yazılımı

Belirleme, kot kontrolü ve iş sonu çizimlerinin ölçümü, daha hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Kolayca öğrenilen ve kullanılan SCS900, çalışma şeklinizi geliştirir, daha fazla üretkenlik sağlar ve ölçüm maliyetlerini azaltır.

Business Center – HCE

Güçlü araçlar siteler, otoyollar ve deniz uygulamaları için hızlı ve kolay bir şekilde doğru, entegre 3 boyutlu modeller oluşturmanıza yardımcı olur. Daha iyi kararlar verin, masraflı hataları azaltın ve ofiste ve iş sahasında verimliliği artırın.