Kantar Çözümleri

Trimble yük tartım sistemleri, operasyonlarda herhangi bir kesinti olmaksızın hassas tartım elde etmek için tescilli teknolojiyi kullanmaktadır. Bu dinamik sistem, yükleme işleminin kovadan kovaya optimizasyonunu sağlar.  Plandaki ilerlemenin anlaşılması için ekskavatörler ve kamyonlar tarafından taşınan saat başı ton, çevrim süreleri ve toplam tonaj izlenir. Yük, ekipman inceleme yazılımı ve ekipman izleme çözümleri ile birleştirildiğinden, izleme işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

X Serisi

Özel olarak ekskavatörler için tasarlanan ve üretilen Trimble LOADRITE ™ X-Serisi ™ ekskavatör tartıları, ekskavatörün çalışmasına herhangi bir aksama olmaksızın, çeşitli çalışmalarda doğru tartım performansı elde etmek üzere özel Multi-Dimensional Compensation (MDC) tartma teknolojisini kullanır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

L Serisi

Trimble LOADRITE, gelişmiş işlev seçenekleri aracılığıyla giriş seviyesinden başlamak üzere tekerlekli yükleyiciler için tasarlanmış çeşitli tartma sistemleri sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

InsightHQ

Trimble LOADRITE için tasarlanan InsightHQ sorunlara cevap vermek, üretimi ve verimliliği gerçek zamanlı olarak optimize etmek üzere görüntüleme sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN