Taş Ocağı Raporlama Portalı

InsightHQ, web tarayıcınız veya mobil cihazınız için bir taş ocağı yönetim portalıdır. Ekstraksiyon, işleme ve yükleme işlemleri için gerçek zamanlı üretkenlik, uygunluk ve performans gösterge panoları ve raporları sunar.

InsightHQ, sorunlara çözüm bulma, üretkenliği artırma, uygunluk durumunu ve performansı gerçek zamanlı olarak optimize etme imkanı sunar.

Her bir müşteri, ürün ve makine için toplu ve gerçek zamanlı raporlama işlemlerini parmaklarınızın ucuna getirir. Zaman içindeki değişiklikleri görmek için raporları vardiya, gün, hafta, ay veya yıl olarak ayarlayabilirsiniz.

Şimdi LOADRITE ile ofise geri dönmeyi beklemeden, üretkenlik seviyesini görebilir, hemen harekete geçebilir ve vardiya sırasında geliştirmeleri takip edebilirsiniz.

Dökümanlar

InsightHQ

Anlık Görüntü

Tüm üretkenliğiniz ve performans verileriniz mobil cihazınızda elinizin altında. Taş ocağındaki işlemleriniz için önem taşıyan makinelere göre özelleştirme imkanına sahipsiniz. Anlık görüntü, yeni verilere ulaşmak ve vardiya esnasında harekete geçmek için güçlü bir araçtır.

Ekipman Yönetimi

Mobil ve sabit ekipmanın verimini, konumunu, verimlilik süresini ve verimli çıkışını izlemek için yükleyicinizi, ekskavatörünüzü, kemer tartınızı ve nakliye kamyonu monitör verilerinizi görün.

Saha ve Ürün Yönetimi

Stoklardaki işletme maliyetlerini ve atık miktarını azaltan ekskavatör yüklerini ve konveyörün kapalı kalma sürelerini izlemek suretiyle operasyonunuz boyunca çukurdan hareket ederken üretimi izleyin.

InsightHQ, verimlilik süresini, gecikmeleri ve çıktıları anlamayı kolaylaştırır, hedeflerinizi ayarlamanıza ve taş ocağı operasyonunuzun her aşamasında bir değişen toplam sağlamanıza olanak tanır.

Veri Yönetimi

InsightHQ, “Bağlı Taş Ocağı”nız için verilerinizi kolayca görüntüleyebilmenizi ve kontrol edebilmenizi sağlayan tek veri kaynağıdır. InsightHQ, LOADRITE tartınızdan doğrudan bir ham veri beslemesi bile gösterebilir. InsightHQ, veri listelerini LOADRITE tartılarınızla senkronize edebilir, böylece veri kontrolü ve artan veri bütünlüğü için tek bir kaynağı koruyabilirsiniz. Web tarayıcınız aracılığıyla InsightHQ’ya erişerek, yazılım yüklemeye gerek kalmadan müşteriler veya personel ile çok seviyeli erişimi paylaşabilirsiniz.