Özellikleri ve Avantajları

Özellikleri ve Avantajları

Kayar Kalıp Makinelerine yönelik Trimble PCS900 Serim Kontrol Sistemi, kalıp makinesini hedef hizalama, tasarım ve eğim üzerinde tam olarak tutmak için taban tavasının otomatik yönlendirme ve 6 yollu kontrol işlevini kullanır. Sonuç olarak, daha iyi bir sürülebilirlik elde edilir ve daha da önemlisi şeride yönelik zaman ve maliyeti ortadan kaldırılmış olur.

İlk günden itibaren verimlilik bakımından iyileşmeyi göreceksiniz:

  • Gelişmiş saha lojistiği ve güvenliği
  • Daha iyi verim
  • Daha fazla pürüzsüzlük
  • Daha az yeniden çalışma ve öğütme

Daha fazla malzeme yerleşimi kontrolü için Trimble, beton yerleştirme/serme makinelerine yönelik çift GNSS tabanlı bir serim kontrol çözümü sunar:

  • Serim verimliliğini önemli ölçüde iyileştirir
  • Malzeme atıkları azaltılır
  • İşçilik maliyetleri düşürülür

GNSS tabanlı sistem, yüklenicilerin Trimble GCS900 Kot Kontrol Sistemi ekranını, telsizini, sensörlerini ve GNSS alıcılarını filolarındaki daha fazla makine arasında hareket ettirmelerine imkan verir.

Sahada kendini kanıtlamış Trimble SPS930 Universal Total Station makine sensörleri ve ofis yazılımı, Trimble PCS900 Serim Kontrol Sistemini şeritsiz işlemleriniz için ideal bir seçim haline getirir. GOMACO ve Guntert & Zimmerman’ınkiler de dahil olmak üzere yeni veya kullanılmış kayar kalıp makinelerinde kullanılabilir.

Trimble SPS930 Universal Total Station

Trimble SPS930 Universal Total Station, makinenin hizalanmasını kontrol eder ve taban tavası üzerinden sistem milimetre kontrolünü gerçekleştirir. Tünellerde ve üst geçitlerde, dar koridorlarda ve uzun mesafelerde kusursuz çalışır.

Trimble Hot Swap

Trimble Hot Swap teknolojisi, total station geçişlerini daha hızlı ve operatörün manuel müdahalesine daha az bağımlı şekilde gerçekleştirir. Total Station’lar arasında aynı toleransı otomatik olarak korur, geçiş noktasında daha pürüzsüz bir yüzey sağlar ve sorunlu noktaların öğütülme ihtiyacını azaltır.

Business Center – HCE Yazılımı

Business Center – HCE yazılımı ile beton serim projeleri için veri hazırlığı kolayca gerçekleştirilir. Serime başlamadan önce, potansiyel sorunları çözmek için bir 3B yapı modeli oluşturabilir ve sanal olarak “içinden geçebilirsiniz”.

Entegre

SPS730 ve SPS930 Universal Total Station

Diğerlerine benzemez. Trimble Universal Total Station, hassas tesviye, serim, yığma ve saha ölçümleri bakımından doğruluk, menzil ve güvenilirlik alanlarında endüstride lider konumdadır.

Business Center – HCE

Güçlü araçlar siteler, otoyollar ve deniz uygulamaları için hızlı ve kolay bir şekilde doğru, entegre 3 boyutlu modeller oluşturmanıza yardımcı olur. Daha iyi kararlar verin, masraflı hataları azaltın ve ofiste ve iş sahasında verimliliği artırın.

Asfalt Sericiler için Serim Kontrolü

Daha iyi kar elde etmenin yolunu hazırlayın. Trimble Serim Kontrolü Sistemleri, daha düzgün bir yüzey oluştururken ve malzeme maliyetlerini düşürürken, serim üretiminizi hızlandırır.

Kazı Kontrol Sistemi

Dalgaları öğütün. Kazıyıcının hassas kesme derinliğinin kontrol edilmesi, aşırı kesme durumunu minimum seviyeye indirir, daha pürüzsüz bir yüzey oluşturur ve yeniden serim işleminde ek malzemeye olan ihtiyacı azaltır.