Özellikleri ve Avantajları

Bağlı Topluluk, Trimble Bağlı Saha sisteminin omurgasıdır ve interneti kullanarak bilgileri gerçek zamanlı olarak yönetmenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. İster ofiste ister bir makinede çalışıyor olun, ister bir tasarım üzerinde çalışıyor olun gelişmelerden haberdar olacaksınız.

Verimli, Entegre Veri Yönetimi

 • Business Center – HCE’deki tasarım dosyalarına ve VisionLink’teki varlık ve site üretkenlik bilgilerine kolayca erişin
 • Kararları hızlı bir şekilde verin ve hataların gerçekleşmesinden önce ilerleme durumunu gözden geçirin

Zaman ve Para Tasarrufu

 • Değerli saatleri şantiye dışında boşa harcamayın ve ekibinizi, cihazlarınızı ve sitelerinizi ofisinizden etkin bir şekilde yönetmeye başlayın
 • Mevcut baz istasyonu düzeltmelerinizin kapsamını genişletin ve ekipman ihtiyaçlarınızı azaltın
 • Sorun giderme ve eğitim için Trimble makine kontrol sistemini ve saha konumlandırma yazılımını inceleyin ve bunlarla etkileşim kurun
 • Ofis ve iş sahası arasında yapılan daha az gidiş-geliş ve daha fazla bilgi akışı sayesinde, size para kazandıracak kararlar vermeniz için zaman kazandırır

Ofisi ve Sahayı Anında Bağlayın

Güvenli barındırma, sınırsız veri saklama, yükseltilebilir depolama planları ve veri yedeklemesi sayesinde iş akışınızı daha kolay ve daha üretken hale getirmek için Bağlı Topluluk’a güvenebilirsiniz. Saha ve ofise yönelik e-posta bildirimleri ve uyarılarının yanı sıra, dosya paylaşımı ve otomatik dosya senkronizasyonu sayesinde sadece su almak için yerinizden kalkmanız gerekecek.

USB bellekleri ve kabloları artık geçmişte kaldı.

 • Saha cihazınızdaki aktarım düğmesini kullanarak dosyaları indirin ve yükleyin, hatta otomatik cihaz senkronizasyonunu kurun, böylece saha cihaz dosyaları otomatik olarak Bağlı Topluluk’a yüklenir
 • İş dosyalarını gerçek zamanlı olarak hiçbir süre kaybı olmadan zahmetsizce gönderin
 • Tasarım dosyalarını ofisten bile ayrılmadan makinelere ve kontrol ünitelerine yükleyin
 • Sıfır zaman kaybı

Bir resim bin kelime değerindedir. Trimble Uzaktan Asistan ile, saha personeli veya hafriyat makinesi operatörlerine, bir teknisyenin şantiyeye gitmesini beklemek için zaman ve maliyet olmadan gerçek zamanlı teknik destek sunulur. Hem saha ekipleri hem de destek ekibi aynı resmi görerek maliyetli gecikmelerini, boşta kalma sürelerini ve sürüş süresini ortadan kaldırır.

Destek

 • Tasarım dosyası sürümleri ve kot kontrolüne yönelik makine konfigürasyonu gibi gündelik sorunlar, ofisten çıkmadan veya makineyi üretimden çıkarmadan giderilebilir.
 • Herkes aynı bilgiye sahip olduğundan sorunlar hızla ve kolayca çözülebilir

Eğitim

Makine operatörü ve saha ekibinin performansını artırın, deneyimsiz çalışanları eğitin ve uzaktan, iş başında, kişiselleştirilmiş eğitim ile sahada yeni personel görevlendirin

 • Sahada, tasarım dosyalarının versiyonlarını onaylayıp yazılım modüllerini güncelleyebilmeleri için saha ekiplerini eğitin
 • Eğitmen ve operatör hızlı anlamlı eğitim niteliğinde, aynı ekrana bakar

Yalnızca bir baz istasyonu ve bir Bağlı Topluluk aboneliği ile görüş alanı olmadan 19 mil (30 kilometre) kapsama alanı elde edersiniz.

 • Doğrusal projeler ve ariyet çukurları ve çöplük alanları gibi uzak veya şantiye dışı alanlar için mükemmeldir,
 • Bağlı kalmanızı sağlamak için hücresel teknoloji ve interneti kullanır
 • Azaltılan günlük kurulum süreleri ve maliyetleri sayesinde hiç vakit kaybetmeden çalışırsınız

Entegre

VisionLink Unified Suite

Operasyonel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, VisionLink Unified Suite uygulamaları, maliyetleri azaltmanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olabilir. VisionLink, üreticinizden bağımsız olarak filonuz için tek düze sağlık, konum ve verimlilik görünümü sunar.

Business Center – HCE

Güçlü araçlar siteler, otoyollar ve deniz uygulamaları için hızlı ve kolay bir şekilde doğru, entegre 3 boyutlu modeller oluşturmanıza yardımcı olur. Daha iyi kararlar verin, masraflı hataları azaltın ve ofiste ve iş sahasında verimliliği artırın.

GNSS Düzeltme Kaynakları

GNSS işlemleriniz sadece düzeltme kaynağınız kadar iyidir. Böylesine önemli bir alanda kendiniz için doğru olanı seçmenize imkan tanıyoruz. Daha büyük sahalarda, en yüksek düzeyde hassasiyet sunmak için yerel bir GNSS baz istasyonuna ihtiyaç duyulabilir, daha küçük sahalarda sanal bir düzeltme kaynağı seçilebilir.

SCS900 Saha Kontrol Ünitesi Yazılımı

Belirleme, kot kontrolü ve iş sonu çizimlerinin ölçümü, daha hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Kolayca öğrenilen ve kullanılan SCS900, çalışma şeklinizi geliştirir, daha fazla üretkenlik sağlar ve ölçüm maliyetlerini azaltır.

Ekskavatörler için Tesviye Kontrolü

Ekskavatörünüz için maksimum verimlilik. Herkes bundan bahseder, ancak sadece Trimble sunar.

Motor Greyderler için Tesviye Kontrolü

Daha az geçişli bitmiş zemin tesviye. Malzemeyi daha hızlı ve milimetrik doğrulukta yerleştirin. GCS900 ile greyderinizde maliyetleri minimum seviyede tutacak ve daha iyi kar elde edeceksiniz.

Dozerler için Tesviye Kontrolü

Daha iyi bıçak kontrolü. Daha iyi çalışma hızı. GradeMax Plus ile sadece GCS900, daha yüksek kaliteli yüzeyleri, herhangi bir malzeme türünde %35-40 daha hızlı tesviye sağlar.